כל מה שצריך לדעת על ויזה לויאטנם

כל מה שצריך לדעת על ויזה לויאטנם
admin

admin

הכניסה לויאטנם מותנית בקבלת ויזה למדינה. אבל אין מה לדאוג, מדובר על תהליך פשוט ולא יקר. ישנם מספר אתרים שמאפשרים לכם להגיש בקשה לקבלת ויזה לויאטנם. תוך כמה ימים תקבלו את המכתב המאושר, וכשתגיעו לויאטנם, תלכו עם המכתב המודפס, שתי תמונות פספורט ו-25 דולר (או חמישים דולר לויזה שמאפשרת מספר כניסות) לדלפק ההגירה. אפשר גם להגיע פיזית לשגרירות ויאטנם בישראל, אבל זה תהליך יקר יותר וגם דורש מכם להמתין בתורים ארוכים. אחד האתרים המומלצים (בעברית), להוצאת ויזה לויאטנם הוא Visa2Vietnam. שם תמלאו את הטופס המקוון, תשלמו באופן מאובטח, תקבלו את המכתב המאושר (אותו תדפיסו ותציגו) וזהו!

בויאטנם, כשתגיעו למחלקת ההגירה, תצטרכו לעמוד בתור ארוך כדי להציג את המכתב שלכם, אבל שם תקבלו טפסים שתצטרכו למלא (ואז תיאלצו לעמוד בתור שוב). נצחו את התורים והורידו ומלאו את הטפסים מראש כאן.

אין הגבלה על מספר הפעמים שניתן להנפיק ויזה לויאטנם, והויזה תהיה תקפה מהיום שבו ציינתם שאתם נכנסים למדינה לראשונה ועד חודש (או שלושה) לאחר מכן. 

אם אתם עוברים אל ויאטנם בצורה יבשתית ממדינה שכנה (למשל מתאילנד או קמבודיה), תצטרכו להוציא את הויזה בשגרירות ויאטנם באותה המדינה. זה לא תהליך מורכב, אבל כן תצטרכו להגיע פעמיים לשגרירות (לבקשת הויזה ולאיסוף שלה כעבור מספר ימים), אז בדקו שזה משתלב לכם טוב בתכנון הטיול. תצטרכו להגיע אל השגרירות עם שתי תמונות פספורט, 25 דולר במזומן (או 50 לשלושה חודשים) ודרכון. שם תמלאו טופס בקשה ותתבקשו לחזור כעבור מספר ימים.

על כל שהייה של יום בויאטנם מעבר למאושר בויזה שלכם, תיקנסו בחצי מיליון דונג (כשמונים שקלים). אל תסתבכו עם זה. אם אתם רוצים להישאר בויאטנם מעבר לזמן המתוכנן, לכו למשרד ההגירה בויאטנם (לפחות שבוע לפני פקיעת תוקף הויזה), מלאו טופס הארכה ותקבלו חודש נוסף בויזה (כרוך בתשלום). משרדי ההגירה נמצאים בהאנוי, דה-נאנג ובהו צ'י מין סיטי.

פוסטים נוספים